Články - Hierarchia
Články - Domov » Zo života
Články: Zo života
Veľká noc 2017
Tento rok sme slávili Veľkú noc 16. apríla. Hoci nedeľa nebola slnečná aspoň nám nepršalo, keď nám náš pán farár posväcoval veľkonočné košíky. Tie nám pripravil náš personál, ktorý nás aj sprevádzal do kostola. Po návrate z kostola sme si všetci spoločne pochutnali na veľkonočnej šunke, hrudke, vajíčkach, klobáske, cvikle ... Nakoniec sme sa všetci pomodlili a zaspievali "Christos voskrese" Čítajte viac.


Medzinarodný deň žien 2017
Deň žien je už odpradávna dňom, kedy vzdávame úctu k ženám. Veď žena je manželkou, bez ktorej by život muža bol ako chlieb bez soli, je matkou, ktorá svojou láskou vychová z dieťaťa ľudskú bytosť a zároveň je pilierom domácnosti. Čítajte viac.


Fašiangy 2017
Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde.... Jedna z najznámejších a na Slovensku najrozšírenejších fašiangových pesničiek. Fašiangy sú symbolom zábavy, veselosti a hojnosti. Počas fašiangov prevláda bujará zábava, organizujú sa zabíjačky, plesy a karnevaly. Čítajte viac.


Vianoce 2016
Tak ako ako každoročne, aj tohto roku sme sa pripravovali na príchod najkrajších sviatkov v roku - Vianoc. Týždeň pred Vianocami sme piekli vianočné koláčiky, chceli sme byť perfektne pripravení na Vianočné sviatky. Čítajte viac.


Mikuláš 2016
Dňa šiesteho decembra sme s radosťou očakávali príchod Mikuláša, hoci sme všetci dospelí veľmi sme sa tešili. V dopoludňajších hodinách nás konečne navštívil a doniesol nám veľa sladkostí. Čítajte viac.


Október mesiac úcty k starším
Dňa 19. októbra 2016 sme pre našich prijímateľov sociálnej služby pripravili kultúrny program spojený s pohostením pri príležitosti úcty k starším. Akcia sa konala v Kultúrnom dome v Rokytove pri Humennom. Čítajte viac.


Rozlúčka s letom 2016
Skončilo sa leto, prišla jeseň. S letom sme sa rozlúčili 21. septembra. Posedeli sme si v areáli pri hudbe, špekáčiku a poháriku. Čítajte viac.Návšteva v CSS Horný Harbok
Na pozvanie do CSS Horný Harbok v Radvani nad Laborcom sme nečali dlho. Našich priateľov v tomto zariadení sme navštívili 7. júla 2016. Čítajte viac.Privítanie leta 2016
Krásne horúce leto sme privítali 23. júna 2016 spolu s prijímateľmi sociálnej služby CSS Horný Harbok, n.o. z Radvane nad Laborcom. Sme radi, že prijali naše pozvanie na opekačku, cieľom ktorej bolo nadviazať družbu, spoluprácu a nové vzťahy medzi prijímateľmi sociálnej služby. Čítajte viac.


Výlet do Poľska a na Duklu
6. mája 2016 ráno o 7.00 hod. sme s našimi prijímateľmi sociálnej služby zo ŠZ, ZpS a DS vycestovali autobusom priamo do Poľska do mesta Krosno. Našim cieľom bolo navštíviť trhovisko, nakúpiť si niečo pekné. Cestu sme zvládli vcelku dobre. Nakúpili sme si krovky, klobásy, jablká, deky, topánky každý to po čom jeho srdce túžilo. Čítajte viac.


Deň matiek 2016
Deň matiek je dňom, kedy oslavujeme a vzdávame úctu všetkým matkám. Veď matka je bytosť, ktorá vychováva deti, stará sa o domácnosť. Materinská láska je cit, ktorý najviac ovplyvňuje správanie detí ich budúcnosť. Všetko čo dokáže matka obetovať pre svoje deti, by mali aj deti opätovať svojej matke na staré dni. Čítajte viac.


Návšteva výstavy kraslíc v Humennom - denný stacionár
Blíži sa Veľká noc, ku ktorej už tradične patrí aj výstava kraslíc v kaštieli v Humennom. Dňa 18. marca 2016 sme s našimi prijímateľmi sociálnej služby navštívili túto výstavu kraslíc v Humennom. Dozvedeli sme sa, že je to XXII. ročník tejto výstavy, na ktorej vystavovali kraslice zo Slovenska, Poľska, Ukrajiny, Maďarska a Česka. Čítajte viac.


MDŽ 2016
Deň žien je už odpradávna dňom, kedy vzdávame úctu k ženám. Veď žena je manželkou, bez ktorej by život muža bol ako chlieb bez soli, je matkou, ktorá svojou láskou vychová z dieťaťa ľudskú bytosť a zároveň je pilierom domácnosti. Čítajte viac.


Fašiangy 2016
Fašiangy sú symbolom zábavy, veselosti a hojnosti. Fašiangy, túrice, Veľká noc príde... Jedna z najznámejších a na Slovensku najrozšírenejších fašiangových pesničiek. Počas fašiangov prevláda bujará zábava, organizujú sa zabíjačky, plesy a karnevaly. Posledný štvrtok pred koncom fašiangov sa v minulosti nazýval aj tučný štvrtok. Čítajte viac.


Predvianočný čas 2015
Už tradične v čase očakávania sv. Mikuláša sa nás v našom zariadení sociálnych služieb spolu s našimi prijímateľmi zmočňuje vianočná atmosféra. Aj tento rok sme si spoločne vyzdobili interiér, na vianočnom stromčeku nechýbali háčkované hviezdy našej pani Marienky a na štedrovečernom stole nechýbali tradičné jedlá, ktoré prichystali naše pracovníčky. Čítajte viac.

Podporte nás
Kontakt
Napíšte nám