Články - Hierarchia
Články - Domov » Zo života » Privítanie leta
Privítanie leta
Prišlo leto. Dňa 21. júna 2018 sme spolu s našimi prijímateľmi sociálnej služby privítali leto športovými hrami. Pani riaditeľka zariadenia privítala našich príjímateľov a našich kolegov na tejto peknej akcii príhovorom.


Všetci i prijímatelia i zamestnanci sme sa rozdelili do piatich družstiev. Kuchárky spolu s prijímateľmi boli bieli, upratovačky s prijímateľmi boli červení, sociálne pracovníčky s prijímateľmi zelení, a opatrovatelia s prijímateľmi tvorili dva súťažné družstvá modrí a oranžoví.


Súťažili sme v šiestich disciplínach: hod granátom na cieľ, zhadzovanie plechoviek loptičkou, súžažili sme v jedení pudingu so zaviazanými očami, v jazde na bicykli, chôdzi s knihou na hlave a prenášaní vody z jedného miesta na druhé.


Súťažiace duržstvá si nazbierali body, po sčítaní bodov vyhrali červení – naše upratovačky s prijímateľmi. Dostali ovocnú tortu, ktorú upiekla pre víťazov Mgr. Špiková. Všetkým súťažiacim sme zatieskali, odovzdali sladké ceny. Po vyhodnotení sme si všetci pochutnali na špekáčikoch a zabavili sa.
Komentáre
Žiadne komentáre.
Pridať komentár.
Pre pridanie komentra musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Podporte nás
Kontakt
Napíšte nám