Články - Hierarchia
Články - Domov » Zo života
Články: Zo života
Fašiangy 2017
Dňa 6. februára 2018 sme pre našich prijímateľov sociálnej služby pripravili fašiangy spojené s Valentínom. Spoločne s prijímateľmi sme si vyrobili karnevalové masky a naše kuchárky pripravili tradičné šišky. Čítajte viac.


Vianoce 2017
Tak ako každoročne, aj tohto roku sme sa pripravovali na najkrajšie sviatky v roku Vianoce. Spoločne sme si vyzdobili vianočný stromček, napiekli vianočné koláče. Čítajte viac.


Október mesiac úcty k starším 2017
Dňa 05. októbra 2017 sme pre našich prijímateľov pripravili kultúrny program pri príležitosti úcty k starším spojený s kultúrnym programom a pohostením. Čítajte viac.


Privítanie leta 2017
Krásne horúce leto sme spolu s našimi prijímateľmi sociálnej služby privítali 20. júna 2017 v areáli nášho zariadenia. Dopoludnia sme si vyzdobili areál balónmi, slnečnicami, náš údržbár Marián nám všetkým navaril chutný guľaš. Pri práci nám hrala super hudba. Čítajte viac.


Deň matiek 2017
Dňa 18. mája sme v zariadení oslávili deň matiek. Pre našich prijímateľov sme pripravili kultúrny program spojený s opekačkou v našom areáli. Čítajte viac.


Veľká noc 2017
Tento rok sme slávili Veľkú noc 16. apríla. Hoci nedeľa nebola slnečná aspoň nám nepršalo, keď nám náš pán farár posväcoval veľkonočné košíky. Tie nám pripravil náš personál, ktorý nás aj sprevádzal do kostola. Po návrate z kostola sme si všetci spoločne pochutnali na veľkonočnej šunke, hrudke, vajíčkach, klobáske, cvikle ... Nakoniec sme sa všetci pomodlili a zaspievali "Christos voskrese" Čítajte viac.


Medzinarodný deň žien 2017
Deň žien je už odpradávna dňom, kedy vzdávame úctu k ženám. Veď žena je manželkou, bez ktorej by život muža bol ako chlieb bez soli, je matkou, ktorá svojou láskou vychová z dieťaťa ľudskú bytosť a zároveň je pilierom domácnosti. Čítajte viac.


Fašiangy 2017
Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde.... Jedna z najznámejších a na Slovensku najrozšírenejších fašiangových pesničiek. Fašiangy sú symbolom zábavy, veselosti a hojnosti. Počas fašiangov prevláda bujará zábava, organizujú sa zabíjačky, plesy a karnevaly. Čítajte viac.


Vianoce 2016
Tak ako ako každoročne, aj tohto roku sme sa pripravovali na príchod najkrajších sviatkov v roku - Vianoc. Týždeň pred Vianocami sme piekli vianočné koláčiky, chceli sme byť perfektne pripravení na Vianočné sviatky. Čítajte viac.


Mikuláš 2016
Dňa šiesteho decembra sme s radosťou očakávali príchod Mikuláša, hoci sme všetci dospelí veľmi sme sa tešili. V dopoludňajších hodinách nás konečne navštívil a doniesol nám veľa sladkostí. Čítajte viac.


Október mesiac úcty k starším
Dňa 19. októbra 2016 sme pre našich prijímateľov sociálnej služby pripravili kultúrny program spojený s pohostením pri príležitosti úcty k starším. Akcia sa konala v Kultúrnom dome v Rokytove pri Humennom. Čítajte viac.


Rozlúčka s letom 2016
Skončilo sa leto, prišla jeseň. S letom sme sa rozlúčili 21. septembra. Posedeli sme si v areáli pri hudbe, špekáčiku a poháriku. Čítajte viac.Návšteva v CSS Horný Harbok
Na pozvanie do CSS Horný Harbok v Radvani nad Laborcom sme nečali dlho. Našich priateľov v tomto zariadení sme navštívili 7. júla 2016. Čítajte viac.Privítanie leta 2016
Krásne horúce leto sme privítali 23. júna 2016 spolu s prijímateľmi sociálnej služby CSS Horný Harbok, n.o. z Radvane nad Laborcom. Sme radi, že prijali naše pozvanie na opekačku, cieľom ktorej bolo nadviazať družbu, spoluprácu a nové vzťahy medzi prijímateľmi sociálnej služby. Čítajte viac.


Výlet do Poľska a na Duklu
6. mája 2016 ráno o 7.00 hod. sme s našimi prijímateľmi sociálnej služby zo ŠZ, ZpS a DS vycestovali autobusom priamo do Poľska do mesta Krosno. Našim cieľom bolo navštíviť trhovisko, nakúpiť si niečo pekné. Cestu sme zvládli vcelku dobre. Nakúpili sme si krovky, klobásy, jablká, deky, topánky každý to po čom jeho srdce túžilo. Čítajte viac.

Podporte nás
Kontakt
Napíšte nám