Články - Hierarchia
Články - Domov » Zo života
Články: Zo života
Október - mesiac úcty k starším 2022
,,Mesiac úcty k starším", jeseň všetkých farieb, mesiac starších ľudí a úcta za všetko čo dokázali... Tak ako každý rok, tak ako každý deň máme seniorov po svojom boku ako svoje poslanie. Aj v tomto roku sme nezabudli na našich seniorov. Dňa 12.10.2022 sme pre našich prijímateľov pripravili vystúpenie s kultúrnym programom. Samozrejme nechýbalo ani pohostenie a darčeky.
Čítajte viac.
Výlet na Domaši 2022
28. júna 2022 ráno o 8.00 hod. sme s našimi prijímateľmi sociálnej služby vycestovali autobusom priamo na Domašu na výletnú loď. Naším cieľom bola plavba loďou po celej vodnej nádrži Domaša spolu s prezentáciou každého zátišia tejto krásnej oblasti. Cestu sme zvládli veľmi dobre, aj napriek horúčavam.
Čítajte viac.
Športové hry 2022
Krásne horúce leto sme tento rok privítali 16. júna spolu s prijímateľmi sociálnej služby CSS Amos n.o. Od rána náš údržbár Palino varil chutný guláš pod holým nebom. Hudba znela po celom areáli zariadenia a prijímatelia sa už od rána v dobrej nálade pripravovali na športové hry.
Čítajte viac.
Deň matiek 2022
Deň matiek je dňom, kedy oslavujeme a vzdávame úctu všetkým matkám. Vďaka peknému počasiu a skvelej atmosfére sme prežili naozaj pekný deň, ktorý bol naplnený láskou a úctou ku všetkým mamám.             V našom zariadení sme oslávili tento veľký deň, Deň matiek, 12. mája 2022. Oslava spojená s kultúrnym programom sa konala v areáli zariadenia, za krásneho slnečného počasia.
Čítajte viac.
MDŽ 2022
8. marec je pre nás všetkých  symbolom vzdania úcty všetkým ženám a je potrebné, aby sme na tento sviatok nezabúdali.
Čítajte viac.
Veľká Noc 2022
Vraví sa, že sviatky, ktoré majú hĺbku a skutočnú podstatu pretrvajú medzi ľuďmi a dedia sa tak z pokolenia na pokolenie. A práve tieto Veľkonočné sviatky nimi aj sú.... Vyzdobené zariadenie bahniatkami- čo symbolizuje prebudzanie sa jari.
Čítajte viac.
Fašiangy 2022
Dňa 24. februára 2022 sme pre našich prijímateľov sociálnej služby prichystali fašiangovú zábavu. Vyzdobené priestory sa premenili na tanečný parket plný rozprávkových, filmových a originálnych bytostí v maskách. Každá maska bola zaujímavá a jedinečná. V pekne vyzdobenej spoločenskej miestnosti všetkých privítala naša pani riaditeľka, Ing. Diana Čičváková.
Čítajte viac.
Vianoce 2021
24. decembra, na Štedrý deň, ako každý rok začíname sláviť Vianoce. Prijímatelia sa celý deň pripravovali, pospevovali a tešili sa na sviatočný večer. Kým sme s prijímateľmi spievali vianočné koledy a dokončovali vianočné pečivo, naše kuchárky varili a chystali rôzne dobroty na štedrovečerný stôl. Medovníčky či iné koláče sme už napiekli niekoľko dní dopredu.
Čítajte viac.
Mikuláš 2021
Mikuláš je prvou predzvesťou vianočných sviatkov. Už tradične chodí medzi nás a rozdáva darčeky. Inak tomu nebolo ani 6. decembra, keď v skorých dopoludňajších hodinách zavítal aj so svojím sprievodom v podobe anjela a čerta, aby potešil srdiečka našich starkých a rozdal im balíčky.
Čítajte viac.
Športové hry 2021
24. júna 2021 dopoludnia sme spolu s prijímateľmi sociálnej služby CSS Amos n.o. privítali krásne horúce leto. Hneď v úvode všetkých prítomných slávnostným príhovorom srdečne privítala pani riaditeľka a zároveň zahájila športový deň a prvú tohtoročnú grilovačku.
Čítajte viac.
Výlet " BARDEJOV" 2021
15. júna 2021 ráno o 7.00 hodine sme s našimi prijímateľmi sociálnej služby vycestovali autobusom priamo do kúpeľného mesta Bardejov. Našim cieľom bolo spríjemniť naším prijímateľom chvíle strávene v izolácii počas Covidu a zažiť veľa nezabudnuteľných zážitkov.
Čítajte viac.
Deň matiek 2021
Tento rok nám v rámci uvoľnenia opatrení doprial spoločné stretnutie na akcii. Tak ako každoročne, aj teraz v máji sme si pripomenuli deň matiek, deň kedy sme nezabudli na naše mamky, babky a prababky. Pani riaditeľka všetkých privítala príhovorom.
Čítajte viac.
Veľká Noc 2021
Aj tento rok sa veľkonočné sviatky niesli v znameníCovidu, čo znamenalo pre našich prijímateľov sviatky v kruhu našej spoločnej rodiny v zariadení.
Čítajte viac.
Karneval 2021
„Fašiangy, Turíce, Veľká noc ide..... Fašangy, fašangy, fašangovníci tancujú mládenci v našej ulici.Tancujú, tancujú aj pekne hrajú, poďme ta, poďme ta, na nás čakajú“- takúto pieseň nám odrecitovali prijímateľky nášho zariadenia, aby sa mohla začať zábava...
Čítajte viac.
Podporte nás
Kontakt
Napíšte nám