Články - Hierarchia
Články - Domov » Zo života
Články: Zo života
Veľká noc 2020
Veľká Noc je v gréckokatolíckej cirkvi najvýznamnejším sviatkom celého roka. V tomto roku to pripadlo na 12. apríla. Najdôležitejšou časťou tohto dňa je vzkriesenie, bohoslužba a posvätenie Paschy, čo u nás znamená Veľká Noc
Čítajte viac.


Karneval 2020
Fašiangy sú symbolom zábavy, veselosti a hojnosti. Počas fašiangov sa snažíme naším prijímateľom postarať o zábavu v podobe karnevalu. Posledný štvrtok pred koncom fašiangov sa v minulosti nazýval aj tučný štvrtok. A to aj preto, lebo sa veľa jedlo a pilo. K neodmysliteľným fašiangovým pokrmom patria šišky, fánky či kreple.
Čítajte viac.


Návšteva Mikuláša
Čas predvianočných tradícií, ktoré sa snažíme zachovávať, je opäť tu. Jednou z nich je aj sviatok svätého Mikuláša, ktorý nás odmení sladkou nádielkou za poslušnosť počas celého roka. Takejto odmeny sa dočkali aj prijímatelia nášho zariadenia.
Čítajte viac.


Október mesiac úcty k starším 2019
Ani v tomto roku sme nezabudli na našich seniorov. V mesiaci október sme spolu s našimi prijímateľmi oslávili " Mesiac úcty k starším". Poslaním nášho zariadenia je vzdať úctu naším klientom, oceniť ich skúsenosti, múdrosti, radosti a aj bolesti. Vždy sa snažíme priniesť niečo, čo by ich posilnilo - zaslúžia si úctu nás všetkých.
Čítajte viac.


Športové hry 2019
Krásne horúce leto sme privítali 18. júna 2019 spolu s našimi prijímateľmi sociálnej služby CSS Amos n.o. Hneď v úvode všetkých prítomných slávnostným príhovorom srdečne privítala pani riaditeľka Ing. Diana Čičváková.
Čítajte viac.


Deň matiek 2019
15. mája 2019 sme v našom zariadení spoločne oslávili Deň matiek. Pre našich prijímateľov sme si pripravili kultúrny program a pohostenie.
Čítajte viac.


Veľká Noc 2019
21. apríla 2019 sme v našom Centre sociálnych služieb AMOS n.o. oslávili Veľkú noc. Tento deň je už odpradávna dňom, najvýznamnejší kresťanský sviatok, ktorý pripadá na marec alebo apríl.
Čítajte viac.


Deň žien 2019
8. marca 2019 sme v Centre sociálnych služieb AMOS n.o. oslávili deň žien. Deň žien je už odpradávna dňom, kedy vzdávame úctu všetkým ženám.
Čítajte viac.


Fašiangy – 2019
Slovo fašiangy pochádza z nemeckého vast – schane, ktoré vo voľnom preklade znamená – ,, posledný nápoj“. Po nedeli Troch Kráľov sa 7. januára začínajú fašiangy a končia sa pohyblivým utorkom pred Popolcovou stredou, ktorá v roku 2019 pripadla na 6. marca.
Čítajte viac.


Návšteva Mikuláša
Predvianočný čas je opäť tu. Je to čas tradícií, ktoré sa snažíme zachovávať. Jednou z nich je aj sviatok svätého Mikuláša, ktorý nás odmení za naše konanie počas celého roka. Takejto odmeny sa dočkali aj prijímatelia nášho Centra sociálnych služieb v Rokytove pri Humennom. Čítajte viac.


Október - mesiac úcty k starším
Zavítala k nám krásna jeseň a s ňou október ,,Mesiac úcty k starším". Aj v tomto roku sme nezabudli na naších seniorov. Dňa 16.10.2018 sa konala v zariadení CSS AMOS n.o. v Rokytove pri Humennom, kultúrna akcia spojená s pohostením a pestrým kultúrnym programom. Čítajte viac.


Privítanie leta
Prišlo leto. Dňa 21. júna 2018 sme spolu s našimi prijímateľmi sociálnej služby privítali leto športovými hrami. Pani riaditeľka zariadenia privítala našich príjímateľov a našich kolegov na tejto peknej akcii príhovorom. Čítajte viac.


Deň matiek 2018
Byť mamou je najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Deň matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili! Čítajte viac.


Medzinárodný deň žien 2018
8. marca 2018 sme v našom centre sociálnych služieb AMOS n.o. oslávili deň žien. Deň žien je už odpradávna dňom, kedy vzdávame úctu k ženám. Čítajte viac.


Veľká noc 2018
Tento rok pripadla Veľká noc na 1. apríla 2018. Pre našich prijímateľov sociálnej služby sme pripravili dva veľkonočné košíky, ktoré išli posvätiť do miestneho gréckokatolíckeho chrámu. Čítajte viac.

Podporte nás
Kontakt
Napíšte nám